Centrum Terapeutyczne Max Hemp
ul. Borowska 242
50-558 Wrocław

Zapraszamy
od poniedziałku do piątku
w godz. 9-17

Profil mieszkańca

Jaki jest nasz mieszkaniec?

Profil mieszkańca

Dom, który tworzymy, opiera się na dwóch podstawowych wartościach: szacunku i przyjaźni. Chcemy, aby nasi Mieszkańcy czuli się dobrze i tworzyli zgrany zespół. Zaangażowana, aktywna społeczność Seniorów to wizja, która towarzyszy nam od początku. Zróbmy to razem – stwórzmy wymarzony Dom dla Aktywnego Seniora!

SENIOR AKTYWNY
SENIOR AKTYWNY

Sprawny fizycznie i intelektualnie, pragnący aktywnego (na miarę swoich potrzeb i możliwości) życia, zamiast spędzania czasu przed telewizorem. Lubiący spacery, prace w ogrodzie, wycieczki, zbieranie grzybów, rozwiązywanie krzyżówek, czytanie gazet, gimnastykę czy inne aktywności.

SENIOR TOWARZYSKI
SENIOR TOWARZYSKI

Dla którego brak samotności i życzliwe relacje z ludźmi są ważnym elementem szczęśliwego życia. Radości i smutki zawsze lepiej przeżywać z kimś niż w pojedynkę. Dom Aktywnego Seniora “Niezłe ziółko” to miejsce, w którym jest przestrzeń, aby między Mieszkańcami zakwitła przyjaźń.

SENIOR WYMAGAJĄCY I ZAANGAŻOWANY
SENIOR WYMAGAJĄCY I ZAANGAŻOWANY

Senior wymagający od siebie i innych, ale przede wszystkim – od życia. Taki, który nie godzi się na bylejakość i chce z życia czerpać garściami, i rozumie, że starość zaczyna się w głowie, a ciało podąża za umysłem. Zaangażowany, czyli taki, który ma coś do zaoferowania i chętnie się tym dzieli. Empatyczny i nastawiony na drugiego człowieka. Zainteresowany budowaniem relacji, współpracą i wspieraniem działań międzypokoleniowych.

SENIOR Z PASJĄ
SENIOR Z PASJĄ

Uczestnik Uniwersytetu Trzeciego Wieku, grający w szachy, kochający gotowanie, nałogowy rozwiązywacz krzyżówek, zafascynowany haftem, miłośnik literatury, historyk sztuki, internetowy szperacz lub obrońca praw zwierząt. Wierzymy, że ludzie z pasją, którą mogą z kimś dzielić, dłużej pozostają w dobrej kondycji psychicznej i fizycznej – są mniej depresyjni, bardziej otwarci na świat i zadowoleni z życia.

Profil mieszkańca

Czy ten opis jest Ci bliski? Skontaktuj się, aby uzyskać więcej informacji lub zarezerwować miejsce w Domu

Paulina Chytry

Dyrektor Domu Seniora

paulina@domdlaseniora.pl

+48 728 402 888

Profil mieszkańca

Chcesz zamieszkać w Domu Seniora? Skontaktuj się z nami

Profil mieszkańca

Poprzez formularz kontaktowy:

lub telefonicznie:

Paulina Chytry

Dyrektor Domu Seniora

Zadzwoń: +48 728 402 888

 Od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00 

Profil mieszkańca